Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

7. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację

25 czerwca 2021, 08:50

7. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację - fot. MCKiS Jaworzno

7. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację - fot. MCKiS Jaworzno

Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację to impreza zgodna z najnowszymi trendami sportu amatorskiego i pierwsza tego typu w Jaworznie. Rajdy nawigacyjne stają się coraz bardziej popularne, gdyż nie tylko wymagają dobrego przygotowania fizycznego do pokonania wielokilometrowej trasy, ale uczą też strategii oraz dokładności i umiejętności czytania mapy topograficznej. 7. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację zaplanowano na 10 lipca 2021 r.

W ramach 7. Rajdu na Orientacje, zawodnicy będą mieli do wyboru różne trasy - biegacze 15 lub 25 kilometrów, a rowerzyści 25 lub 40 kilometrów. Punkty kontrolne, które trzeba będzie odnaleźć i zaliczyć na podstawie otrzymanej na starcie mapy, umieszczone będą w różnych zakątkach miasta. Wśród nich znajdą się zarówno charakterystyczne dla danego miejsca obiekty, jak i zakamarki ukryte w leśnej gęstwinie.

Zgłoszenia do imprezy będzie można dokonać poprzez elektroniczny panel zgłoszeniowy w terminie 14 czerwca - 6 lipca lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń (150 osób). Panel zapisów oraz wszelkie szczegóły imprezy, wraz z jej regulaminem, dostępne są TUTAJ.

Zapraszamy do udziału!