Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Rodzinny Papieski Rajd Rowerowy

24 sierpnia 2020, 11:11

Rodzinny Papieski Rajd Rowerowy

Rodzinny Papieski Rajd Rowerowy

Parafia św. Wojciecha i Katarzyny wspierana przez MCKiS Jaworzno mają dla mieszkańców naszego miasta (oraz gości) przepis na aktywną sobotę. Wystarczy zgłosić się do udziału w Rodzinnym Papieskim Rajdzie Rowerowym, który z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża św. Jana Pawła II odbędzie się w sobotę, 5 września w naszym mieście.

Jazda na rowerze to jedna z najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku. W Jaworznie każdego roku przybywa miłośników tych jednośladów, a władze miasta inwestując w nowoczesne drogi dla rowerów skutecznie dbają, by nieprędko uległo to zmianie.

Harmonogram imprezy:

  • 10.00 - 10.45 - potwierdzenie udziału uczestników w biurze zawodów na Rynku Głównym w Jaworznie,
  • 11.00 - start z płyty Rynku
  • ok. 12.30 - finał wydarzenia na parkingu rowerowym "pod płaszczką" - obok Galerii Galena.

Uczestnicy mają do pokonania trasę o długości około 11 km, wytyczoną przez tereny miasta Jaworzna. Przebieg i tempo przejazdu są dostosowane do możliwości zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Rajd ma charakter rekreacyjny i pozbawiony jest znamion sportowej rywalizacji, jego celem jest wspólna dobra zabawa – dlatego zachęcamy szczególnie wszystkie rodziny. Uwaga z racji sanitarnych (COVID19) limit uczestników - 120 osób.

Zgłoszenie należy dokonać w formie elektronicznej na stronie www.mckis.jaw.pl (pod linkiem https://mckis.jaw.pl/portfolio-items/rodzinny-papieski-rajd-rowerowy/ w terminie od poniedziałku 24 sierpnia do czwartku 3 września b. roku (lub do wyczerpania zgłoszeń elektronicznych). W przypadku osiągnięcia przed czwartkiem 3 września wyznaczonego limitu uczestników panel zgłoszeń zostanie automatycznie zamknięty. W dniu imprezy możliwość "dopisania" tylko w przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych wcześniej elektronicznie uczestników.

Każdy uczestnik otrzyma:
• numer startowy;
• pamiątkową koszulkę Rajdu;
• posiłek na mecie (na podstawie otrzymanego talonu).

Serdecznie zapraszamy, aby swoją obecnością uczcić pamięć Wielkiego Polaka, Honorowego Obywatela Miasta.

Obrazek