Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ruszamy z realizacją pumptracka

20 kwietnia 2020, 14:28

fot. facebook.com - Pumptrack dla Jaworzna

fot. facebook.com - Pumptrack dla Jaworzna

Dobra wiadomość dla mieszkańców Jaworzna. Dzisiaj (20 kwietnia br.) podpisana została umowa na wykonanie pumptracku przy hali widowiskowo-sportowej MCKiS, realizowanego w ramach 7. edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Tor rowerowy ma powstać do końca września 2020 r.

"Pumptrack" powstanie na terenie skweru zlokalizowanego przy parkingokładce oraz hali widowisko-sportowej przy ul. Grunwaldzkiej i Królowej Jadwigi w Jaworznie. Powierzchnia toru wraz ze skarpami wynosić będzie ok. 1200-1500m2.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego złożona została tylko jedna oferta firmy VELO PROJEKT Sp. z o.o. Białystok na kwotę 398 000,00 zł. Zadanie zostanie wykonane w systemie "zaprojektuj i zbuduj".

To drugie zadanie wyłonione do realizacji w puli 2,2 mln zł. Równolegle realizowane jest zadanie główne dot. budowy chodników w dzielnicach Jaworzna. W przypadku chodników - opracowana już została dokumentacja projektowa, obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania przetargowego na wykonawcę robót.

Bieżące informacje dotyczące realizacji zadań w ramach JBO będą publikowane na www.jbo.jaworzno.pl.