Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Tour de Pologne - zmiany w rozkładach jazdy autobusów

1 sierpnia 2019, 11:24

Tour de Pologne - zmiany w rozkładach jazdy autobusów

Tour de Pologne - zmiany w rozkładach jazdy autobusów

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie informuje o zmianach na wybranych liniach w związku z organizacją wyścigu Tour de Pologne. Wszystkie aktualne informacje o planowanych zmianach w kursowaniu autobusów dostępne są na stronie internetowej PKM Jaworzno.

We wtorek, 6 sierpnia wprowadzone zostaną liczne zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Jaworznie. Aby ułatwić planowanie podróży na ten dzień został przygotowany specjalny rozkład jazdy, który jest już dostępny na stronie https://www.pkm.jaworzno.pl/www/. Podczas wyścigu na strategicznych przystankach obecni będą pracownicy PKM Jaworzno, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Od około godz. 11:40 do około godz. 12:20 większość kursów autobusów może natrafić na dodatkowe utrudnienia w czasie przejazdu głównego peletonu wyścigu Tour de Pologne. Kursy realizowane będą z opóźnieniem tuż po otwarciu dróg.

W związku z organizacją wyścigu Tour de Pologne również w Katowicach, w niedzielę, 4 sierpnia wprowadzone zostaną zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w tym mieście.

Szczegółowe informacje są dostępne na www.pkm.jaworzno.pl