Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapisz się na VIII jaworznicki Rajd Nordic Walking

24 kwietnia 2019, 11:38

fot. MCKiS Jaworzno

fot. MCKiS Jaworzno

Już za nieco ponad miesiąc wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu na łonie natury, będą mieli okazję do wspólnego "spaceru" po malowniczych terenach GEOsfery. Na sobotę, 8 czerwca zaplanowano bowiem VIII już edycję Rajdu Nordic Walking. Zapisy dla chętnych do pojawienia się na starcie imprezy już ruszyły i potrwają do 6 czerwca.

Tradycyjnie już Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Paweł Silbert oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki - pomysłodawca, inicjator i czynny uczestnik zawodów.

Zgłaszać można się poprzez stronę Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Start i meta zlokalizowane będą na terenie Ośrodka Edukacji Ekologiczno - Geologicznej GEOsfera. Uczestnicy rajdu będą mogli wybrać długość trasy jaką będą chcieli pokonać. Dla grupy zaawansowanej przewidziano trasę o długości 9 km, natomiast dla grupy rekreacyjnej trasę o dystansie 6 km. Panel zgłoszeń czynny będzie do dnia 6 czerwca br. Każdy z uczestników otrzyma dyplom i pamiątkowy medal. Dla zawodników i zawodniczek biorących udział w rajdzie czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. MCKiS Jaworzno przygotowało również atrakcyjne nagrody w konkursie wiedzy o historii Rajdu Nordic Walking.

Regulamin imprezy oraz panel zapisów do Rajdu dostępne są TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy więc do wzięcia udziału w tegorocznej, ósmej już edycji Rajdu Nordic Walking!!!