Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Silesia Race za nami

11 lutego 2019, 09:48

Silesia Race za nami

Silesia Race za nami

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna w sobotę, 9 lutego odbyły się zawody na orientację Silesia Race. Na starcie zmagań stanęło blisko 400 osób, które wzięły udział w jednej z czterech wyścigowych zmagań. Gratulacje zwycięzcom rajdu złożył Pełnomocnik Prezydenta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasz Kolarczyk.

Bazą zawodów była Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie. Właśnie tam przez cały czas trwania rajdu uczestnicy mogli skorzystać z ciepłych napoi i nie tylko słodkiego poczęstunku.

Uczestnicy zawodów wzięli udział w jednej z czterech formuł zawodów. Pierwszą z nich była sportowa gra miejska na odcinku od 10 do 15 km w kategorii rodzinnej i dorosłej. Następna formuła to trasa piesza 25 i 50 km, która wchodziła w skład w zawodach o Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację. Trzecią formą zmagań była 50 km trasa rowerowa, a ostatnią - czwartą był rajd przygodowy OPEN - 60 km i PROFI - 125 km.

- Kolejna impreza za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy. Na pewno jeszcze wrócimy z bazą zawodów do Jaworzna, bo jak sami widzieliście teren ma potencjał - mówili po zakończeniu rajdu organizatorzy wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek