Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ferie w mieście

30 stycznia 2019, 14:26

Ferie w mieście

Ferie w mieście

Ferie zimowe w woj. śląskim rozpoczynają się 11 lutego br. Jak co roku miejskie instytucje przygotowały bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży, które pozostają w mieście. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanych dla najmłodszych atrakcji.

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA:

  • "Biblioteczne spotkania - wczoraj, dziś i jutro" - zajęcia od 11 do 23 lutego (od poniedziałku do soboty) w godz. 12.00 - 14.00.
  • Zimowy przegląd filmów dla najmłodszych (12, 13, 14, 15, 19, 20, 21 i 22 lutego - godz. 16.00).
  • Ferie dobrze zaprogramowane - warsztaty dla dzieci z robotyki.

Szczegółowy harmonogram zajęć na www.biblioteka.jaw.pl

MUZEUM MIASTA JAWORZNA:

Muzeum Miasta Jaworzna zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu uczestnicząc w specjalnie przygotowanych warsztatach. Zajęcia odbywać się będą w okresie ferii zimowych (12 - 22 lutego br.) od wtorku do piątku w godz. 10.00-11.30, wstęp wolny.

Więcej na www.muzeum.jaw.pl

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU:

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przygotowało niezwykle bogatą i różnorodną ofertę na zbliżające się ferie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, jakie czekają na najmłodszych mieszkańców w poszczególnych placówkach.

Więcej na www.mckis.jaw.pl

CENTRUM KULTURY "ARCHETTI"

Ciekawe propozycje dla najmłodszych ma również Centrum Kultury "Archetti" w Jeleniu. W okresie ferii dla dzieci przygotowano szereg atrakcji, m.in. warsztaty, zajęcia twórcze i rekreacyjno-ruchowe, a także wyjazdy do kina i parku trampolin.

Więcej na www.facebook.com/centrumkulturyarchetti/

KLUB "RELAX"- eM Band

Zajęcia plastyczne, konkursy i zabawy ruchowe, kino, a także gry i zabawy świetlicowe - to z kolei propozycje Klubu Relax na spędzenie czasu podczas ferii dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Szczegółowy harmonogram na www.klubrelax.jaworzno.pl

LODOWISKO

Miejska ślizgawka jest czynna w godz. 10.00-20.45 na stadionie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Moniuszki 95 na Podłężu.

Warto przypomnieć, że zgodnie z regulaminem obiektu, na płycie lodowiska jednocześnie przebywać może maksymalnie 80 łyżwiarzy. Normalny bilet na lodowisko kosztuje 5 zł, a za ulgowy zapłacić trzeba 2 zł. Na lodowisko można się wybrać nawet, jeśli nie mamy własnych łyżew. Sprzęt można na miejscu wypożyczyć. Ta usługa kosztuje 5 zł. Mniej zapłacą posiadacze Karty Dużej Rodziny. Dokument ten uprawnia do
pięćdziesięcioprocentowej zniżki. Przy lodowisku można również naostrzyć łyżwy. To koszt 10 zł za parę. Zainteresowani muszą się zgłosić do budynku administracji (ul. Moniuszki 95). Łyżwy można naostrzyć w godzinach od 11.00 do 13.00.

Z miejskiej ślizgawki taniej będzie można korzystać w okresie ferii zimowych. Od 9 do 24 lutego bilet normalny będzie kosztował 2 zł, a ulgowy tylko złotówkę. O stan miejskiego lodowiska co roku dbają pracownicy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Cennik dostępny pod adresem: http://mckis.jaw.pl/wp-content/uploads/2018/10/cennik_lodowisko.pdf

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek