Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trwają zapisy do VI edycji Regat Kajakowych

6 września 2018, 14:30

Trwają zapisy do VI edycji Regat Kajakowych

Trwają zapisy do VI edycji Regat Kajakowych

W sobotę, 22 września na OWR Sosina odbędzie się jedna z ciekawszych imprez kajakowych w Jaworznie. Regaty kajakowe na dystansie 6 km co roku przyciągają wielu amatorów sporów wodnych z Jaworzna i wielu miast południowej Polski.

Ta odbywająca się po raz szósty impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez wodnych organizowanych przez MCKiS. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10.00 do godziny 11.30 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DB CARGO S.A. Start wspólny do wyścigu zaplanowano na godzinę 12.00. Jak przed rokiem zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 6 km, a do wyboru jest tradycyjnie pięć kategorii:

  • jedynki kobiet (K1 kobiety),
  • jedynki mężczyzn (K1 mężczyźni),
  • dwójki kobiet (K2 kobieta/kobieta),
  • dwójki mężczyzn (K2 mężczyzna/mężczyzna),
  • mikst (K2 kobieta/mężczyzna).

Organizator zapewnia nieodpłatnie 30 kajaków dwuosobowych oraz 20 kajaków jednoosobowych - decyduje kolejność zapisów internetowych, dlatego prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem do imprezy. Nie ma w tym roku możliwości startu na kajakach własnych - udział w imprezie tylko na zabezpieczonym sprzęcie organizatora.

Zgłoszeń należy dokonywać elektronicznie do 20 września 2018 roku na stronie http://www.mckis.jaw.pl/regaty-kajakowe.html lub do wyczerpania limitu kajaków zabezpieczonych przez organizatora. Udział w imprezie jest bezpłatny!

Więcej informacji na www.mckis.jaw.pl