Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworzno kibicuje i walczy o tytuł "Najpiękniejszego miasta TdP"

6 sierpnia 2018, 11:16

Jaworzno kibicuje i walczy o tytuł Najpiękniejszego miasta TdP

Jaworzno kibicuje i walczy o tytuł "Najpiękniejszego miasta TdP"

Już jutro Jaworzno po raz kolejny w tym roku stanie się areną największego kolarskiego wydarzenia w Polsce! We wtorek, 7 sierpnia najlepsi kolarze rozpoczną w naszym mieście IV etap 75. wyścigu Tour de Pologne. Wspólnie walczymy o tytuł "Najpiękniejszego miasta Tour de Pologne"! Najbardziej aktywni kibice mogą liczyć na nagrody!

Wystrój oraz przygotowanie rynku i okolic trasy, wybór hostessy TdP, a przede wszystkim liczny udział kibiców spowodowały, że w ubiegłym roku nasze miasto zostało nominowane do nagrody "Najpiękniejszego miasta Tour de Pologne". Do tytułu zabrakło nam naprawdę niewiele, ale ostatecznie jednak musieliśmy się obejść smakiem. Znając jednak potencjał jaworznickich fanów kolarstwa, w tym roku jesteśmy zdeterminowani żeby jeszcze raz zawalczyć o nagrodę i tym razem wyjść z tej batalii zwycięsko!

Aby szansa na tytuł "Najpiękniejszego miasta Tour de Pologne 2018" była dla Jaworzna jak najbardziej realna, na pewno potrzebne jest wsparcie lokalnych kibiców kolarstwa. To właśnie obecność na trasie peletonu mieszkańców, wyposażonych w narodowe flagi, koszulki, transparenty i inne kibicowskie atrybuty, jest pod baczną obserwacją tour'owego jury! Dlatego to w głównej mierze od samych jaworznian będzie zależało czy nagroda trafi do naszego miasta.

MCKiS Jaworzno, żeby zachęcić wszystkich do jak najbardziej kreatywnych form dopingowania kolarzy, przygotował specjalne nagrody i upominki dla najbardziej aktywnych kibiców. Fani kolarstwa, którzy - indywidualnie lub w grupie - przygotują na wyścig efektowne stylizacje, przebrania, banery, szarfy, pompony itp., staną przy trasie przejazdu kolarzy przez Jaworzno i udostępnią swoje zdjęcia z tego wydarzenia mogą liczyć na zestawy, składające się m.in. z: kasków rowerowych, plecaków, bidonów, czapeczek, a także książek z autografem samego Czesława Langa!

Na podobny zestaw nagród mogą także liczyć autorzy najlepszych galerii zdjęć, które będą pokazywały wydarzenia związane z pojawieniem się i przejazdem przez Jaworzno peletonu 75. Tour de Pologne.

Wszystkie zdjęcia - zarówno kreatywnych kibiców, jak i autorów tour'owych galerii, trzeba będzie umieścić bezpośrednio lub za pośrednictwem linka do galerii na swoim profilu w wydarzeniu Tour de Pologne, etap 4, Jaworzno - Szczyrk - https://www.facebook.com/events/2149078258637024/

Udostępnione fotografie MCKiS wykorzysta do stworzenia prezentacji, biorącej udział w ogólnopolskim konkursie na "Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne". A autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody!