Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"Aktywne Dzielnice" - Jeziorki

27 lipca 2018, 07:41

Aktywne Dzielnice - Jeziorki

"Aktywne Dzielnice" - Jeziorki

W sobotę, 28 lipca zapraszamy do dzielnicy Jeziorki na kolejną odsłonę imprezy z cyklu "Aktywne Dzielnice". Imprezie towarzyszyć będzie Rajd Rowerowy do Bacówki Betlejemki.

"Aktywne Dzielnice" to cykl 26 pikników, festynów i koncertów w poszczególnych osiedlach, który odbywa się w ramach programu "Jaworzno Wspiera Rodziny".

Na mieszkańców Jeziorek - w godz. od 16.00 do 20.00 - czekać będzie sporo atrakcji, m.in. animacje i warsztaty artystyczne, zamek dmuchany, konkurencje rekreacyjne, karaoke, a także rodzinny tor przeszkód.

Przed festynem odbędzie się Rajd Rowerowy, zbiórka o godz. 13.30 pod Klubem MCKiS Kasztan. Zapraszamy!

***

- Program "Jaworzno Wspiera Rodziny" to najlepsza inwestycja, którą jako Prezydent mogę sobie wyobrazić, inwestycja w mieszkańców Jaworzna. To co sprawia, że dane miasto jest wyjątkowe to nie nowe drogi, chodniki i duże inwestycje, ale zadowolenie mieszkańców, ich jakość życia - podkreśla Prezydent Miasta Paweł Silbert. - Chcemy poprzez zapewnienie równych szans, zwiększenie bezpieczeństwa oraz promując aktywność podać pomocną dłoń wszystkim rodzinom w Jaworznie.

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

- Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu "Aktywna Dzielnica" pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

W organizację wydarzenia włączają się wszystkie miejskie instytucje. Serdecznie zapraszamy!