Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywne Dzielnice - Podłęże

20 lipca 2018, 10:10

Aktywne Dzielnice - Podłęże

Aktywne Dzielnice - Podłęże

Już w najbliższą sobotę, 21 lipca aktywną dzielnicą będzie Podłęże - o godz. 16.00 w parku rozpocznie się bowiem piknik rodzinny. "Aktywne Dzielnice" to cykl 26 pikników, festynów i koncertów w poszczególnych osiedlach, który odbywa się w ramach programu "Jaworzno Wspiera Rodziny".

Warsztaty, konkursy dla całych rodzin, program interaktywny dla dzieci pt. "Kolorowa ulica sezamkowa", pokazy rzemiosła, malowanie twarzy, a także zamek dmuchany - to tylko niektóre z atrakcji, z jakich w najbliższą sobotę, 21 lipca będą mogli skorzystać mieszkańcy podczas pikniku w parku na Podłężu.

- Program "Jaworzno Wspiera Rodziny" to najlepsza inwestycja, którą jako Prezydent mogę sobie wyobrazić, inwestycja w mieszkańców Jaworzna. To co sprawia, że dane miasto jest wyjątkowe to nie nowe drogi, chodniki i duże inwestycje, ale zadowolenie mieszkańców, ich jakość życia - podkreśla Prezydent Miasta Paweł Silbert. - Chcemy poprzez zapewnienie równych szans, zwiększenie bezpieczeństwa oraz promując aktywność podać pomocną dłoń wszystkim rodzinom w Jaworznie.

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

- Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu "Aktywna Dzielnica" pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

W organizację wydarzenia włączają się wszystkie miejskie instytucje. Serdecznie zapraszamy!