Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywny weekend

16 lipca 2018, 10:50

Aktywny weekend

Aktywny weekend

"Aktywne dzielnice" na stałe wpisały się w kalendarz imprez jaworznian. W ubiegły weekend z wielu atrakcji korzystali mieszkańcy Dąbrowy Narodowej - na Pikniku Strażackim oraz Śródmieścia - podczas koncertów z rockowym brzmieniem na jaworznickich Plantach.

Mieszkańcy Dąbrowy Narodowej mieli okazję skorzystania z wielu atrakcji, m.in. z konkursów plastycznych dla dzieci, rodzinnego quizu "Czy tam już byłeś", czy też konkursu wiedzy o Polsce. Zebrani wzięli również udział w zmaganiach na stworzenie ekologicznego stroju na tegoroczne lato.

Ponadto zebrani wysłuchali recitali Ani Koper, włoskich hitów w wykonaniu Darka Feca czy Zespołu Śpiewaczego Dąbrowianki. Dla tych, którzy lubią taniec przygotowano występy m.in. Grupy "Roztańczeni" z klubu Strażak,  zespołu tanecznego "Inside" z Klubu Podłęże czy zespołu "Paradise".

Niedziela byłą z kolei ucztą dla melomanów. Na scenie zlokalizowanej na jaworznickich Plantach koncerty zagrał Zespół Grafen, Master Man i współorganizator wydarzenia "eM Band" Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek