Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

4. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację

10 lipca 2018, 08:40

4. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację

4. Rowerowy i Pieszy Rajd na Orientację

Wielkimi krokami zbliża się czwarta edycja Rajdu Rowerowego i Pieszego Na Orientację! Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę - 14 lipca, a bazą imprezy będzie stadion "Victoria" przy ul. Krakowskiej 8. Zgłoszenia do imprezy można dokonać do 10 lipca poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej wskazanej poniżej. Limit startujących określono na 150 zawodników.

Startujący będą mieli do wyboru trasy piesze i rowerowe o różnej długości i charakterze. Podczas rajdu, zawodnik, posługując się mapą, otrzymana na starcie, ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec lub przejechać na rowerze określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne. Przemieszczanie się pomiędzy nimi jest dowolne i to właśnie wybór wariantu trasy stanowi istotę wyścigu na orientację i często decyduje o końcowym sukcesie.

Jak co roku, na każdej z tras prowadzona będzie osobna klasyfikacja kobiet, mężczyzn oraz juniorów (dzieci i młodzieży do 18 lat - rocznik 2000 i młodsi). Szczegółowe informacje dotyczące rajdu znajdują się w regulaminie imprezy, który dostępny jest na stronie internetowej www.mckis.jaw.pl/rajd-na-orientacje.html

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rajdzie!!! Na wszystkich czekają atrakcyjne nagrody!