Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapraszamy na "Święto Rodziny"

10 maja 2018, 11:02

Zapraszamy na Święto Rodziny

Zapraszamy na "Święto Rodziny"

Przed nami III edycja "Święta Rodziny", czyli niezwykłego przedsięwzięcia z ofertą skierowaną do całych rodzin. W sobotę i niedzielę, 26 i 27 maja odbędzie się wydarzenie, podczas którego rodziny aktywnie i ciekawie spędzą czas. Wspólna zabawa rozpocznie się w sobotę o godz. 16.00. Na dwa dni park na Podłężu zamieni się w wielki plac rodzinnych gier i zabaw.

Sobota, 26 maja br., Park Podłęże, godz. 16:00

Całość terenu na którym będzie się odbywać "Święto Rodziny" zostanie podzielona na specjalne strefy, w których skorzystać będzie można z różnorodnych atrakcji. Pierwszego dnia dzieci i rodziny wezmą udział w podróży "Dookoła Świata". Najmłodsi odwiedzą trzy wioski tematyczne z różnych zakątków świata, ponadto będą mieli okazję do wzięcia udziału w warsztatach m.in. tworzenia flakoników z butelek i ze sznurka, tatuaży z brokatu, malowanie farbami świecącymi w ciemności.

Każdy znajdzie coś dla siebie w strefach: malucha, zdrowia, rekreacyjnej i gastronomicznej. Oprócz tych atrakcji przygotowano też mnóstwo konkursów, pokazów, gier i zabaw rekreacyjnych. Tego dnia nie zabraknie też wesołego miasteczka ze zjeżdżalniami. Pierwszy dzień "Święta Rodziny" zakończy nie lada atrakcja - koncert zespołu "Baciary", znani i lubiani artyści zaśpiewają o godz. 17:30.

Niedziela, 27 maja br., Park Podłęże, godz. 16:00

W niedzielne popołudnie rodziny przeniosą się w krainę bajek do krainy Flinstonów i disneyowskich księżniczek. Najmłodsi będą mogli skorzystać z warsztatów m.in. z robienia lizaków, kwiatów z osikowego drewna czy malowanie twarzy. Ponadto starsi wielbiciele "Władcy Pierścienia" będą mogli wziąć udział w prezentacji i zagadkach ze świata Tolkiena.

Tak jak w dniu poprzednim dla rodzin przygotowane zostaną strefy: malucha, zdrowia i rekreacyjna. W strefie gastronomicznej na maluchy czekać będą lody, poczęstunek czy foodtrucki ze zdrową żywnością.