Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

V edycja programu profilaktycznego "WF na 100%"

1 grudnia 2017, 12:15

V edycja programu profilaktycznego WF na 100%

V edycja programu profilaktycznego "WF na 100%"

W piątek, 1 grudnia br. na Sali Obrad Urzędu Miejskiego zainaugurowano V już edycję programu profilaktycznego "WF na 100%". Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego. Do udziału w tej edycji zgłosiło się 14 jaworznickich szkół podstawowych.

W spotkaniu wziął udział Prezydent Miasta Paweł Silbert, który przypomniał uczniom jak ważny jest zdrowy tryb życia i dobra kondycja oraz jak to wpływa na nasze zdrowie. Koordynatorem programu jest Radny Mariusz Kowalski - metodyk Wychowania Fizycznego. Podczas spotkania inaugurującego nową edycję przybliżone zostały cele programu oraz zasady określone w regulaminie. Program faktycznie wystartuje od 4 grudnia br. i potrwa do 30 kwietnia 2018 r.

Program profilaktyczny "WF na 100%" doczekał się już piątej edycji! Warto przypomnieć, iż jest to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół podstawowych z terenu miasta Jaworzna. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u i motywowanie nauczycieli wychowania fizycznego do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów zajęć.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej www.wfna100procent.pl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek