Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Nowe boisko przy szkole w Ciężkowicach

30 maja 2017, 14:30

Nowe boisko przy szkole w Ciężkowicach

Nowe boisko przy szkole w Ciężkowicach

Dzisiaj uroczyście otwarto wybudowane w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 r. boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 18 w Ciężkowicach. Sportowym zmaganiom uczniów przyglądał się zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek.

W zawodach wzięło udział prawie 50 uczestników z trzech jaworznickich szkół - SP 18, SP 6 i SP 14. Medale i puchary dla zwycięskich drużyn wręczali m.in. zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek oraz przewodniczący jaworznickiej "Solidarności" - Waldemar Sopata.

Inwestycja dofinansowana została przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej.

***

Boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej i koszykówki o nawierzchni poliuretanowej zrealizowane zostało w 2016 roku ramach III edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioskodawcą zadania była Pani Anna Hassa. W obszarze Ciężkowice oddano wówczas 785 ważnych głosów, boisko otrzymało aż 673 głosy.

To już drugie boisko poliuretanowe zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego na terenie szkoły podstawowej nr 18. Pierwsze zrealizowano w ramach I edycji JBO.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek