Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

I Byczyński Byk już w najbliższą sobotę!

25 maja 2017, 11:52

Rynek w Byczynie

Rynek w Byczynie

Już w najbliższą sobotę, 27 maja w Byczynie odbędzie się piknik rodzinny. Imprezę, która rozpocznie się o godz. 16:00, poprzedzą rajd Nordic Walking, Rajd Rowerowy oraz Turniej Szachowy P-10.

Głównym celem tych imprez jest rodzinna rekreacja bez typowej rywalizacji sportowej, promocja zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji i aktywności ruchowej oraz integracja osób w różnych przedziałach wiekowych.

Uczestnicy rajdu rowerowego będą mieli do pokonania trasę około 17 km, natomiast zawodnicy biorący udział w rajdzie nordic walking przejdą łącznie 10 km. Baza sportowa pikniku usytuowana będzie przy rynku w Byczynie. Dla uczestników organizator przygotował pamiątkowe upominki.

Turniej szachowy systemem P-10 odbędzie się w Klubie NIKO przy ul. Korczyńskiego. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do wybranej imprezy można dokonać do 25 maja br. poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej MCKiS Jaworzno www.mckis.jaw.pl (zakładka "SPORT" --- "I Byczyński Byk"), osobiście w Klubie NIKO w Byczynie (w godzinach otwarcia Klubu) lub bezpośrednio w dniu imprezy - 27 maja. Zachęcamy do elektronicznych zgłoszeń lub w klubie, gdyż organizator wprowadził limit 300 uczestników na każdą z imprez. Udział w rajdach oraz turnieju jest oczywiście bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne w regulaminach imprez na stronie internetowej MCKiS Jaworzno.

Obrazek