Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ruszyły zapisy do Wyścigu Rowerów Górskich

20 kwietnia 2017, 13:34

fot. MCKiS Jaworzno

fot. MCKiS Jaworzno

Ruszyły zapisy do 23. edycji Wyścigu Rowerów Górskich na dystansie 10 kilometrów, który odbędzie się 24 czerwca! Swój udział w zmaganiach można zgłaszać do 15 czerwca, a limit uczestników to 350 osób. O udziale w imprezie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Start wyścigu będzie miał miejsce w dniu 24 czerwca o godzinie 11.00 na terenie pola namiotowego znajdującego się w OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Wszyscy startujący w wyścigu otrzymają okolicznościowy medal i koszulkę oraz numer startowy i wodę mineralną.

Organizatorzy nagradzać będą najlepszych trzech zawodników w dziewięciu kategoriach wśród mężczyzn i trzech kobiet. Prowadzona i nagradzana będzie również klasyfikacja generalna mężczyzn za miejsca 1 - 6 i kobiet za miejsca 1 - 4. Osobna klasyfikacja prowadzona będzie dla mieszkańców naszego miasta. Zgłoszenia do wyścigu oraz jego regulamin znaleźć można na stronie www.wyscig.mckis.jaw.pl.

Na starcie ubiegłorocznego wyścigu stanęło 255 zawodników i zawodniczek z Jaworzna i miast ościennych . Gościliśmy również zawodników z Mszany, Żywca, Krakowa i Tenczynka. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.