Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Piłkarski puchar Salosu

21 sierpnia 2016, 17:00

Dziewięć drużyn wzięło w tym roku udział w IV Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w piłce nożnej. Niedzielna rywalizacja na Orliku w osiedlu Podłęże pozwoliła wyłonić najlepsze zespoły, dla których organizator imprezy - stowarzyszenie Salos, przygotował specjalne nagrody. Puchary najlepszym teamom wręczył Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Turniej amatorskich drużyn piłkarskich na stałe wpisał się już w kalendarz imprez sportowych i z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród zawodników. W tym roku w zmaganiach udział wzięło 9 drużyn i blisko 100 zawodników z Jaworzna, Katowic, Mysłowic oraz Dziećkowic. W turnieju zwyciężyła Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej z Katowic, drugie miejsce wywalczył jaworznicki Salos.

Po ostatnim gwizdku, uroczystego wręczenia nagród, pucharów i medali dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Pełne wyniki turnieju można zobaczyć na stronie P.S.S. SALOS.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek