Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wakacyjny Rajd Nordic Walking w Byczynie

10 sierpnia 2016, 09:16

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Klub NIKO wraz z sekcją Nordic Walking "Nord Walkers" działającą w Byczynie zaprasza na nową, inauguracyjną edycję Rajdu Nordic Walking. Już w najbliższą sobotę, 13 sierpnia wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w I Wakacyjnym Rajdzie Nordic Walking z grupą "Nord Walkers"- Byczyna.

Start został zaplanowany na godzinę 11.00 z boiska LKS Zgoda Byczyna, a sympatycy nordic walkingu będą mieli do przejścia trasę o długości około 6,5 km. Zapisy trwają do 12 sierpnia, do godziny 12.00. Dla pierwszych, zgłoszonych drogą internetową 200 osób organizator przewidział okolicznościowe emblematy. Weryfikacja i zgłoszenia zawodników, którzy nie zgłoszą się drogą internetową będzie miała miejsce w dniu rajdu - 13 sierpnia, w biurze zawodów, które czynne będzie w godzinach od 9.00 do 10.30.

Podczas rajdu odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum Homo Homini im. Brata Alberta w Jaworznie. Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla uczestników biorących udział w konkursie. Zachęcamy do rejestracji i udziału w wakacyjnej odsłonie nordic walkingu.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.mckis.jaw.pl. Do pobrania również wzór zgody rodziców na start w rajdzie dzieci.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Obrazek