Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Lodowisko ruszy 9 stycznia!

5 stycznia 2016, 15:05

Już w najbliższą sobotę, 9 stycznia ruszy lodowisko. Miejska ślizgawka będzie czynna w godz. 10.00-20.45 na stadionie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Moniuszki 95 na Podłężu. Tegoroczną nowością będą bezpłatne zajęcia z instruktorem łyżwiarstwa, który będzie uczył podstaw jazdy na łyżwach i doskonalił umiejętności osób już jeżdżących.

W tym roku Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na zajęcia z instruktorem łyżwiarstwa i byłym zawodnikiem Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie - Piotrem Sarnikiem, który będzie uczył podstaw jazdy na łyżwach i doskonalił umiejętności już jeżdżących. Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę - od 16 stycznia. Ilość miejsc ograniczona. O godz. 10.00 odbywać się będą zajęcia nauki jazdy dla początkujących, natomiast od godz.15.00 uczyć się będą osoby, które potrafią jeździć, ale chcą doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, jednak by znaleźć się w grupie i móc uczestniczyć w zajęciach należy się zapisać poprzez poniższy panel internetowy. Decyduje kolejność zapisów elektronicznych.

Osoby, które zapiszą się muszą również wydrukować załączony formularz, wypełnić i oddać go instruktorowi na pierwszej lekcji. Bez formularza nie będzie możliwości uczestnictwa w zajęciach.

Panel zgłoszeń na zajęcia z instruktorem http://www.mckis.jaw.pl/lodowisko2016/index.php

Formularz dla pełnoletnich - http://www.mckis.jaw.pl/…/do…/sport/lodowisko-pelnoletni.pdf

Formularz dla niepełnoletnich - http://www.mckis.jaw.pl/…/download/sport/lodowisko-niepelno…

Ceny biletów:

  • normalny - 5,00 zł/ 45 min.
  • ulgowy - dla dzieci i młodzieży uczącej się - 2,00 zł/ 45 min.

Pełny cennik korzystania z lodowiska dostępny jest na http://www.mckis.jaw.pl/cennik-mckis.html#stadion_moniuszki