Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Strzeleckie zmagania strażaków

10 października 2015, 18:28

Sześć drużyn, w tym goście z Katowic oraz reprezentacja Urzędu Miejskiego, wzięło udział w II Turnieju Strzeleckim o Puchar Zarządu OSP Osiedle Stałe. Pomimo towarzyskiego i rozrywkowego charakteru imprezy, zawody były bardzo zacięte a zabawę zwieńczyła dogrywka o podium pomiędzy gospodarzami a drużyną prezydencką.

Drużynowy turniej "strażacki" rozegrano w sobotę na strzelnicy miejskiej przy ul. Szczakowskiej. Strzelano przy użyciu dwóch rodzajów broni - krótkiej palnej - 25 m i długiej sportowej - 10 m. Po wystrzeleniu 16 pocisków przez każdego uczestnika zmagań podsumowano wyniki.

Ostatecznie całe podium przypadło w udziale strażakom. Na najwyższym stopniu stanęła drużyna OSP Długoszyn, drudzy byli pożarnicy z Katowic, a na trzecim miejscu, po wygranej dogrywce z reprezentacją magistratu w składzie: Paweł Silbert, Dariusz Starzycki i Monika Bryl, uplasowali się pomysłodawcy turnieju z OSP Osiedle Stałe.

Po strzeleckich zmaganiach, na szczegółowe omówienie wyników i poczęstunek, zawodnicy przenieśli się do strażnicy gospodarzy na Osiedle Stałe.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek