Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wyścig Rowerów Górskich za nami

2 lipca 2015, 07:44

Ponad 230 zawodników wzięło udział w 21. Wyścigu Rowerów Górskich, który odbył się w minioną sobotę, 27 czerwca. Uczestnicy wystartowali z GEOsfery i "ścigali się" na dystansie 10 kilometrów. Dla zwycięzców każdej z jedenastu kategorii organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

- Wyścig Rowerów Górskich jest organizowany w Jaworznie nieprzerwanie od 1995 roku i już od samego początku budził wielkie zainteresowanie wśród cyklistów nie tylko z naszego miasta - tłumaczą Organizatorzy. - Na przestrzeni lat ilość startujących wahała się w granicach od 80 do 120 uczestników. W tym roku do rowerowych zmagań przystąpiło ponad 230 osób - 195 mężczyzn i 37 kobiet.

Start i meta wyścigu usytuowane była w Ośrodku Edukacji Ekologiczno - Geologicznej GEOsfera. Trudna i wymagająca trasa wyścigu poprowadziła przez tereny leśne oraz drogi szutrowe i polne. W tym roku po raz pierwszy wyścig przeprowadzono z elektronicznym pomiarem czasu każdego z zawodników. Każdy uczestnik otrzymał także pakiet startowy, który zawierał okolicznościową koszulkę, medal, numer startowy oraz dyplom.

Poniżej przedstawiamy wyniki 21. Wyścigu Rowerów Górskich 10 km. Więcej informacji na www.wyscig.mckis.jaw.pl

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek