Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapisy do jaworznickich imprez sportowych

21 kwietnia 2015, 09:03

Miejskie Centrum Kultury i Sportu rozpoczęło zapisy uczestników do swoich dwóch dużych imprez sportowych - Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz Wyścigu Rowerów Górskich na 10 km. Mimo że do przeprowadzenia samych zawodów zostało jeszcze trochę czasu, to liczba startujących w obu imprezach jest ograniczona, dlatego warto już teraz zgłosić swoją chęć startu.

Kolejna - 20. już edycja jaworznickiego maratonu odbędzie się w sobotę - 29 sierpnia i z racji tego, że będzie to bieg jubileuszowy, organizatorzy wprowadzili kilka miłych niespodzianek dla uczestników jaworznickiej piętnastki. Będą to m.in.: okolicznościowa koszulka techniczna, odlewany medal z wizerunkiem Kazimierza Orła - olimpijczyka, maratończyka i mistrza Polski w maratonie, który jest mieszkańcem Jaworzna, strefy kibicowania oraz konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD. Więcej szczegółów dotyczących 20. Jubileuszowego Międzynarodowego Biegu Ulicznego - 15 km w Jaworznie można znaleźć na stronie www.mckis.jaw.pl.

Dwa miesiące przed jaworznicka "piętnastką" - 27 czerwca - odbędzie się natomiast "21. Wyścig Rowerów Górskich - 10 km Jaworzno 2015". Start i meta imprezy usytuowane będą w Ośrodku Edukacji Geologiczno - Ekologicznej GEOSFERA, a dla zwycięzców każdej z jedenastu kategorii organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Więcej informacji na temat wyścigu można znaleźć na stronie www.mckis.jaw.pl.

Obrazek