Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworzno Cup 2004

16 marca 2015, 14:21

Młodzi piłkarze z Jaworzna, Alwerni, Sosnowca i Zawiercia spotkali się w sobotni poranek na hali widowiskowo-sportowej MCKiS, by zmierzyć się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików rocznik 2004, który rozgrywany był pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Gospodarze zawodów okazali się mało gościnni dla swoich rywali, nie dając im żadnych szans na boisku i zajmując wszystkie miejsca na podium.

W turnieju, oprócz organizatorów - Klubu Górnik Jaworzno, wzięły udział także: Ciężkowianka Jaworzno, Szczakowianka Jaworzno, Triumf Alwernia, Niwka Sosnowiec i Warta Zawiercie. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym" więc każda z drużyn miała do rozegrania pięć spotkań, a kibice mogli obejrzeć w sumie 30 emocjonujących meczów.

Drużyną, która nie dała żadnych szans rywalom był Górnik Jaworzno, który wygrał wszystkie swoje mecze i zakończył turniej z 15 punktami i bilansem bramek 17:1. Na drugim stopniu podium znalazła się Szczakowianka Jaworzno z 9 punktami, a na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Ciężkowianka, która uzbierała 8 "oczek".

Puchary, statuetki i dyplomy dla najlepszych drużyn i zawodników wręczał Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, który pogratulował zwycięzcom oraz podziękował młodym sportowcom za ambitną postawę i grę fair-play.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek