Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapraszamy na warsztaty

18 lutego 2015, 12:17

W najbliższą sobotę, 21 lutego odbędą się kolejne warsztaty realizowane w ramach projektu Fundacji Sendzimira "Mój jest ten kawałek PARKu… - partycypacja dla przyrody w mieście". Jaworznianie zainteresowani kreowaniem nowego oblicza parku na Osiedlu Stałym mogą wziąć udział w tym bezpłatnym spotkaniu i przedstawić swoje propozycje. 

- Od 10:00 do 15:30 wraz z mieszkańcami pracować będziemy nad uszczegółowieniem rozwiązań wypracowanych na wcześniejszych warsztatach. Spotkanie to nie tylko okazja do zabawy, ale także do zaangażowania się w proces kreowania i  zmieniania wspólnej przestrzeni, terenu Parku im. Lotników Polskich - mówi Agnieszka Czachowska z Fundacji Sendzimira.

Warsztaty odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury, przy ul. Inwalidów Wojennych 2 w Jaworznie. - Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę, ciekawie spędzony czas, a także ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek - dodaje Agnieszka Czachowska.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczenia lokalowe prosimy o zgłaszanie chęci udziału w Warsztatach pod numerem telefonu 691 750 691, bądź wysyłając maila na adres: parkijaworzno@gmail.com. Są jeszcze wolne miejsca.

Obrazek