Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Warsztaty już w ten weekend!

8 stycznia 2015, 11:30

Już w piątek, 9 stycznia - rozpoczną się warsztaty projektowe dotyczące rewitalizacji parku im. Lotników Polskich. Jaworznianie zainteresowani kreowaniem nowego oblicza parku na Os. Stałym będą mogli wziąć udział w tym bezpłatnym, trzydniowym spotkaniu i przedstawić swoje propozycje.

Warsztaty mające na celu włączenie mieszkańców Jaworzna w aktywne projektowanie wizerunku parku, zostaną przeprowadzone w ramach przedsięwzięcia "Mój jest ten kawałek Parku". W piątek, 9 stycznia w godzinach 17:30 - 19:00, odbędzie się seminarium wprowadzające do warsztatów, natomiast w sobotę i niedzielę pomiędzy 9:30 a 15:30 będą miały miejsce już właściwe warsztaty projektowe. We wszystkie trzy dni spotkania odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury, przy ulicy Inwalidów Wojennych 2.

Podczas weekendowych spotkań projektowych oprócz miłej atmosfery i świetnej zabawy organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom ciepły posiłek oraz przerwy kawowe ze słodkim poczęstunkiem.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 691 750 691 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: parkijaworzno@gmail.com.

Program piątkowego seminarium:

  1. "Zanim zrobili na osiedlu park...." - Przemysław Dudzik, Muzeum Miasta Jaworzna
  2. "Park Idealny!?" - szwedzki przykład Parku Miejskiego w Linköping - Agnieszka Czachowska, Fundacja Sendzimira
  3. "Bioróżnorodność na terenach zieleni" - Anna Żemła-Siesicka, architekt krajobrazu
  4. "Niech Park będzie z Wami"- Maria Skotnicka, Pracownia Projektowa MS Design

Serdecznie zapraszamy!

Obrazek