Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Siatkarska sobota

22 października 2014, 11:20

Kibice jaworznickiej siatkówki będą mieli w najbliższą sobotę istny maraton tej dyscypliny, na lokalnych parkietach. LSwoje mecze rozegrają zarówno drugoligowe zespoły kobiet i mężczyzn, jak i trzecioligowcy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Podopieczne Eugeniusza Mularskiego podejmować będą gliwicką Politechnikę, a siatkarze prowadzeni przez Mariusza Łozińskiego zmierzą się z Karpatami Krosno, z kolei panowie trenowani przez Radosława Pyszczaka zagrają z Bieruniem Starym.

Zarówno dla drugoligowych siatkarek jak i siatkarzy najbliższa seria spotkań do łatwych należeć nie będzie. Gliwicka Politechnika w tabeli grupy drugiej plasuje się na miejscu trzecim, z dorobkiem siedmiu punktów. W czwartej ligowej kolejce podopieczne Krzysztofa Czapli odniosły przekonywujące zwycięstwo nad Olimpią Jawor 3:0 i pewnie zainkasowały trzy punkty. Nasz zespół równie pewnie pokonał na wyjeździe MKS Sokół Radzionków 3:0 i objął prowadzenie w grupie drugiej drugoligowych zmagań. Mecz pierwszej i trzeciej drużyny w ligowej tabeli zapowiada się więc bardzo ciekawie. Na spotkanie zapraszamy do hali sportowej MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18, na Osiedlu Stałym, na godz. 16.00.

Podopieczni Mariusza Łozińskiego po rozegraniu czterech spotkań zajmują trzecią lokatę w tabeli grupy szóstej i w najbliższą sobotę powalczą o ligowe punkty z drugim obecnie zespołem - Karpatami Krosno. Nasz najbliższy rywal ma na swoim koncie dziewięć punktów i o jedno "oczko" wyprzedza naszą drużynę. W ostatniej ligowej kolejce Karpaty pokonały we własnej hali Wisłok Strzyżów 3:1, a MCKiS łatwo rozprawił się w Olkuszu z miejscowym LKS-em Kłos 3:0. Na najbliższy mecz w hali widowiskowo - sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej, w centrum miasta, zapraszamy na godz. 18.00.

Siatkarską sobotę zakończy mecz drugiej drużyny MCKiS, która na własnym parkiecie podejmie Unię Bieruń Stary. Jaworznianie bardzo słabo rozpoczęli obecny sezon w trzeciej lidze i w czterech dotychczasowych spotkaniach udało im się ugrać tylko jednego seta. Nasza drużyna zamyka obecnie tabelę grupy pierwszej i wciąż czeka na swoją pierwszą wygraną. Być może nastąpi ona właśnie w sobotę! Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 w hali na Osiedlu Stałym.

Gorąco zachęcamy do wspomagania naszych sportowców!