Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Piłkarski puchar Salosu (fotogaleria)

26 sierpnia 2014, 13:59

Trzynaście drużyn wzięło w tym roku udział w II Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w piłce nożnej. Weekendowa rywalizacja na Orliku w osiedlu Podlęże pozwoliła wyłonić najlepsze zespoły, dla których organizator imprezy - stowarzyszenie Salos, przygotował specjalne nagrody. Puchary najlepszym teamom wręczył w ubiegłą niedzielę Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Pucharowe emocje rozpoczęły się w sobotę (23 sierpnia) kiedy to drużyny przystąpiły do rywalizacji grupowej, która spośród trzynastu ekip miała wyłonić ośmiu ćwierćfinalistów. Po całodziennych zmaganiach, w ramach których rozegrano w sumie 22 mecze, znany był kompletny zestaw zespołów, które o najwyższe trofea walczyły w niedzielę.

Ostatecznie, po zaciętym finale, który zakończył się wynikiem 1:0, na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna ELEKTRYCY KWK WESOŁA. Srebro wywalczyła natomiast ekipa PSV PODŁĘŻE, a brąz, po zwycięstwie 5:1 nad OSP DZIEĆKOWICE, zdobyła REPREZENTACJA ŚLĄSKIEJ LIGI GÓRNICZEJ.

Po ostatnim gwizdku, uroczystego wręczenia nagród, pucharów i medali dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek. Ceremonia była także okazją do podziękowania za ogrom włożonej pracy i pożegnania wieloletniego wiceprezesa Salosu Wenancjusza Ples, który postanowił odejść na zasłużoną "emeryturę sportową".

Pełne wyniki turnieju można zobaczyć na stronie P.S.S. SALOS.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek