Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Niedziela w parku na Podłężu

30 czerwca 2014, 14:02

W minioną sobotę mieszkańcy Podłęża stworzyli niebanalną parkową infrastrukturę. Z przemysłowych palet zbudowali ławki, trybuny i stoliczki oraz oznaczyli punkty, w których będą się znajdować w przyszłości miejsca rekreacji.

Niedziela natomiast była dniem świętowania, wspólnej zabawy oraz możliwością zapoznania się z wypracowaną przez mieszkańców koncepcją zagospodarowania parku. Mieszkańcy wzięli udział w pikniku, w czasie którego przeprowadzono m.in. dyskusję dotyczącą koncepcji zagospodarowania parku, zajęcia sportowe oraz zabawy dla dzieci.

Impreza była finałem działań prowadzonych przez Fundację Sendzimira, Urząd Miejski w Jaworznie oraz Pracownię Projektową MS Design w ramach projektu "Mój jest ten kawałek PARKu…- partycypacja dla przyrody w mieście".

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek