Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

VI Wakacyjna Liga Piłki Nożnej

23 czerwca 2014, 10:17

Wspierając pasję młodych jaworznian, którzy lubią pograć w piłkę nożną, Miasto już po raz szósty organizuje Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej. Biorąc pod uwagę zainteresowanie turniejem z ubiegłych lat, w tym roku zawody odbywać się będą tylko w kategorii szkół gimnazjalnych. Dla najlepszych jak zwykle przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapisy trwają tylko do wtorku - 24 czerwca!

Zgłoszenia zainteresowanych drużyn przyjmowane będą do 24 czerwca w Miejskim Centrum Kultury i Sportu - ul. Krakowska 8, Dział Sportu, p.22 - tel. (32) 745 10 30 w. 81 - 84. Tutaj można także uzyskać wszelkie szczegółowe informacje na temat Ligi.

Mistrzostwa przeprowadzone zostaną w dwóch etapach: etap pierwszy to turnieje kwalifikacyjne, a etap drugi to rozgrywki ligowe w systemie "każdy z każdym". Dokładny terminarz rozgrywek oraz pozostałe szczegółowe informacje na temat przeprowadzenia zawodów zostaną podane po zakończeniu zapisów. Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami zgłoszonych drużyn zaplanowano na 27 czerwca, na godz. 14.30 w hali widowiskwo-sportowej MCKiS, przy ul. Grunwaldzkiej 80.

Rozpoczęcie rozgrywek, które w zależności od ilości zgłoszonych drużyn potrwają ok. 2 tygodni, zaplanowano na 30 czerwca 2014 r. Za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Podobnie jak w roku ubiegłym Prezydent Miasta ufundował także szereg dodatkowych upominków, m.in. dla drużyny o najciekawszej nazwie, dla "Najlepszego zawodnika" oraz dla "Drużyny fair play". Po każdym meczu sporządzane będzie sprawozdanie, które pozwoli na wyłonienie laureatów w dodatkowych kategoriach.

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. sposobu zgłaszania drużyn, systemu rozgrywania i punktacji spotkań oraz nagród można znaleźć w regulaminie turnieju, który znajduje się poniżej.