Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejne zajęcia jogi

10 sierpnia 2012, 16:08

Coraz większą rzeszę zwolenników zdobywają bezpłatne zajęcia jogi, które co niedzielę, o godz. 11.00, odbywają się w Parku Lotników na Osiedlu Stałym. Spotkania zapoczątkowane w czerwcu będą trwały do końca września. W związku z tym, że joga to system ćwiczeń odpowiedni dla ludzi w każdym wieku, jest to propozycja dla wszystkich osób, które chcą zadbać zarówno o zdrowie fizyczne, jak i mentalne odprężenie.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę na co dzień, jak i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić czy ten rodzaj aktywności fizycznej jest dla nich odpowiedni. Nad techniką wykonywanych ćwiczeń czuwa wykwalifikowany instruktor, który służy pomocą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczestnikom.

- Zachęcamy mieszkańców Jaworzna aby, szczególnie w wakacje, znaleźli chwilę dla siebie i pomyśleli o swoim zdrowiu – mówi Anna Szelner z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. - Proponowana przez nas nauka prawidłowego oddychania, rozluźniania mięśni i świadomego ćwiczenia wpływa nie tylko na odprężenie psychiczne, ale także poprawia kondycję i sprawność fizyczną.

Wszyscy zainteresowani udziałem w zajęciach powinni zabrać ze sobą maty lub koce oraz wygodny strój. Mając na uwadze kaprysy polskiego lata należy także pamiętać, że w przypadku deszczowej pogody zajęcia nie będą przeprowadzone.