Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Do 15 lipca wieczorne jam session na jaworznickim Rynku

13 lipca 2021, 09:08

Wieczorne jam session na jaworznickim Rynku

Wieczorne jam session na jaworznickim Rynku

Stało się już tradycją, że latem Jaworzno na tydzień zmienia się w miasto pełne muzyki. A wszystko za sprawą Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE oraz koncertów w ramach projektu Jaworzno Miasto Muzyki. Codziennie do 15 lipca na jaworznickim rynku odbywają się się wieczorne koncerty jam session! Wstęp na nie jest bezpłatny!

Już po raz siódmy do Jaworzna przyjechali świetni, młodzi instrumentaliści i wokaliści z całej Polski. Od 11 do 16 lipca w naszym mieście przez sześć dni gościmy wyjątkowe w skali kraju imprezy artystyczne: Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE oraz koncerty w ramach projektu Jaworzno Miasto Muzyki.

PoluZONE to niezwykle popularne wśród muzyków z całej Polski, bardzo elitarne warsztaty z muzykami zespołu Poluzjanci w składzie: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny oraz gościnnie Damian Kurasz. Dla wokalistów i instrumentalistów to fantastyczna możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod czujnym okiem najlepszych w kraju muzyków sesyjnych.

Dzięki projektowi Jaworzno Miasto Muzyki codziennie do 15 lipca od godz. 19.00 na jaworznickim Rynku będą odbywają się wieczorne koncerty jam session!

A w piątek, 16 lipca o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowy koncert finałowy, który transmitowany będzie on-line z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie.

Wydarzeniu towarzyszy edukacyjna kampania rozwijająca świadomość młodzieży w sieci pod nazwą "Jaworzno mówi STOP Cyberprzemocy" Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasta Jaworzna.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki.

Serdecznie zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazekObrazek