Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Odjazdowe Dni Jaworzna za nami

28 czerwca 2021, 09:15

fot. MCKiS Jaworzno / Puls Jaworzna

fot. MCKiS Jaworzno / Puls Jaworzna

Za nami odjazdowe Dni Jaworzna. Z uwagi na związane ze stanem pandemii kwestie bezpieczeństwa święto naszego miasta miało zupełnie nową formułę. Nie było jednej sceny i wielkich, plenerowych koncertów. Artyści jeździli po Jaworznie i odwiedzali mieszkańców w tych miejscach, które zwyczajowo są celem weekendowych spacerów. Sceną stał się górny pokład piętrowego autobusu bez dachu, którym muzycy podróżowali po Jaworznie.

W sobotę, 26 czerwca w pięciu miejscach w naszym mieście występował GrubSon. W niedzielę, 27 czerwca dla jaworznian na Sosinie, w GEOsferze, w Parku na Osiedlu Stałym i Podłężu oraz na jaworznickich Plantach zagrał DJ C-BooL.

Więcej informacji na https://mckis.jaworzno.pl/

***

GrubSon, czyli Tomasz Iwanca pochodzi z Rybnika. To polski raper, wokalista i producent muzyczny. Artysta cieszy się niezwykłą popularnością. Jako pierwszy pobił rekord YouTub’a w liczbie odsłon, a jego piosenka pod tytułem "Na Szczycie”, jako pierwszy utwór hip-hopowy, zdobyła ponad 100 milionów wyświetleń. GrubSon za swoje albumy zdobywał złote i platynowe płyty. Muzyk znany jest z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu.

DJ C-BooL to dziś jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej. Naprawdę nazywa się Grzegorz Cebula i pochodzi z Pyskowic. Jest didżejem i producentem, który od kilkunastu lat tworzy muzyczne kawałki cenione na klubowych parkietach. Wszystko zaczęło się od numeru Would You Fee. To ten muzyczny utwór przyniósł muzykowi z Pyskowic ogromną popularność, a C-BooL właśnie wtedy z lokalnego muzyka stał się didżejem znanym w całej Polsce i za granicą. Polak do tej pory prezentował swoje muzyczne dzieła między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii, czy w Niemczech.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek