Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"Noc detektywów" w Bibliotece

15 września 2020, 10:43

Noc detektywów w Bibliotece

"Noc detektywów" w Bibliotece

W ramach cyklu "Street-Book", stanowiącego jeden z elementów bibliotecznego projektu "Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2", 25 września br. zorganizujemy wieczorne śledztwo pn. "Noc detektywów". Zabawa polega na rywalizacji 3 grup złożonych z młodych śledczych, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytego skarbu.

Uczestnicy, pod przewodnictwem Krzysztofa Petka - dziennikarza, autora książek, organizatora wypraw, instruktora survivalu i pomysłodawcy scenariusza wydarzenia, będą musieli rozwiązywać zagadki logiczne i wykazać się sporą spostrzegawczością. Akcja rozpocznie się o godz. 18.00 prezentacją multimedialną, omawiającą śledztwa kulturowe, prowadzone przez pisarza. Krzysztof Petek przedstawi również swoją twórczość literacką, która adresowana jest do dzieci i młodzieży. Po tej części rozpocznie się gra terenowa, zakończona ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród zwycięskiej drużynie.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej.

Projekt "Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Więcej na www.biblioteka.jaw.pl