Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jak obronić Wawę? Warsztaty tworzenia fabuły gry

9 września 2020, 07:17

Jak obronić Wawę? Warsztaty tworzenia fabuły gry

Jak obronić Wawę? Warsztaty tworzenia fabuły gry

W ramach realizacji bibliotecznego projektu "Jak obronić Wawę? - rodzinna gra miejska z wykorzystaniem urządzeń mobilnych", w dniach 11, 14, 15 września 2020 r., o godz. 12.00, w jaworznickiej Bibliotece Głównej odbędą się warsztaty tworzenia fabuły gry, która opierać się będzie na historii i wydarzeniach nawiązujących do Bitwy Warszawskiej, z wątkiem jaworznickim w tle.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się m.in. z podstawami narratologii, będą osadzać poszczególne miejsca rozgrywki na mapie Google, w formie mobilnego szlaku historyczno-rekreacyjnego (ujmując ważne pomniki i miejsca pamięci w Jaworznie) oraz przygotują zadania do wykonania przez grających, stanowiące najważniejszy element rozgrywki.

W ramach programu Biblioteka nawiązała współpracę z jaworznickim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Projekt "Jak obronić Wawę? - rodzinna gra miejska z wykorzystaniem urządzeń mobilnych" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej".

Liczba miejsca ograniczona. Szczegóły pod nr tel. 32 751-91-92 wew. 2 230.

Więcej informacji na www.biblioteka.jaw.pl