Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jedyne w Polsce!

22 lipca 2020, 15:12

Już po raz szósty do Jaworzna ściągną świetni, młodzi instrumentaliści i wokaliści z całej Polski. Na przełomie lipca i sierpnia w naszym mieście przez sześć dni gościć będziemy wyjątkowe w skali kraju imprezy artystyczne: Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE oraz koncerty w ramach projektu Jaworzno Miasto Muzyki.

PoluZONE, to niezwykle popularne wśród muzyków z całej Polski, bardzo elitarne warsztaty z muzykami zespołu Poluzjanci. Dla wokalistów i instrumentalistów to fantastyczna możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod czujnym okiem najlepszych w kraju muzyków sesyjnych.

Dla mieszkańców naszego miasta będzie to natomiast wyjątkowa okazja, żeby poobcować z kulturą z najwyższej półki! Tym bardziej, że w związku z epidemią koronawirusa mnóstwo imprez plenerowych zostało w tym roku odwołanych. Dzięki projektowi Jaworzno Miasto Muzyki codziennie od 27 do 31 lipca na jaworznickim Rynku będą odbywać się niemal trzygodzinne koncerty! Wstęp na nie będzie bezpłatny!

A w sobotę, 1 sierpnia odbędzie się wyjątkowy koncert finałowy, który transmitowany będzie on-lina z pięknej sali Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie

Serdecznie zapraszamy!