Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

#udomowiona KULTURA

20 marca 2020, 11:22

#udomowiona KULTURA

#udomowiona KULTURA

Sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym to dla nas wszystkich szczególny okres. Zdajemy sobie sprawę z tego, że po kilku dniach spędzonych w domu, wysprzątaniu wszelkich zakamarków i przeczytaniu całego internetu, może zacząć dopadać nas nuda... Dlatego jaworznickie instytucje kultury przygotowały specjalnie dla Was, drodzy Jaworznianie, wyjątkową ofertę, z której będziecie mogli skorzystać nie ruszając się z domów.

W ramach akcji #UdomowionaKultura na fanpage’ach miejskich instytucji kultury udostępniane będą autorskie spektakle, koncerty, słuchowiska i audiobooki.

Ale to nie wszystko! Dzięki naszej akcji będziecie mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych i teatralnych on-line, zostać członkiem klubu filmowego, wysłuchać arcyciekawych wykładów o sztuce, czy poznać niezwykle twórcze sposoby na spędzanie czasu z dzieciakami

Koniecznie śledźcie (i polubcie, jeśli do tej pory tego nie zrobiliście) strony jaworznickich instytucji kultury: (Teatr Sztuk w Jaworznie, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, "eM Band", "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, Miejskie Centrum Kultury i Sportu), gdzie cyklicznie udostępniane będą kolejne wydarzenia i premiery.

Dzięki akcji #UdomowionaKultura razem nie damy się nudzie.

#UdomowionKultura #Zostańwdomu