Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Paweł Orkisz znowu w Jaworznie!

4 września 2019, 15:15

Autorskie ballady, poezja i pieśni o miłości, ale również utwory Okudżawy czy Wysockiego oraz pieśni żeglarskie będziemy mogli usłyszeć już w sobotę, 7 września w CK Teatrze Sztuk. W naszym mieście po raz kolejny wystąpi Paweł Orkisz.

To doskonale znany jaworznickiej publiczności pieśniarz, autor ballad oraz bardzo popularnych piosenek turystycznych i żeglarskich (wśród nich jest m.in. utwór „Przechyły”). Oprócz tego artysta wykonuje pieśni największych na świecie bardów, jak Okudżawa, Cohen, Wysocki czy Nohavica. Mogliśmy w naszym mieście słuchać go już kilkukrotnie. Pojawił się m.in. jako gość podczas jednego z koncertów bardzo lubianego cyklu „Ballady trzech bardów”, którego pomysłodawcą był jaworznicki pieśniarz, Marek Długopolski. Co ciekawe, tym razem to jaworznianin wraz ze swoim zespołem będzie gościem Pawła Orkisza i wystąpi podczas jego sobotniego koncertu. Obydwaj artyści przyzwyczaili nas już do tego, że ich koncerty są niesamowicie nastrojowe i prowadzone w bardzo atrakcyjny dla publiczności sposób. Z pewnością podobnie będzie i tym razem, kiedy na scenie niejako połączą swoje siły.

Recital „Zagapiłem się na życie” rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety są dostępne w kasie CK Teatru Sztuk. Warto się pospieszyć z ich zakupem. Popularność tych artystów w naszym mieście jest duża i miejsca na widowni mogą szybko zostać zajęte. Dodatkowo cena w przedsprzedaży wynosi 25 zł, a w dniu koncertu bilety będą o 5 zł droższe.