Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wyczekiwane gwiazdy na jaworznickiej scenie!

22 lipca 2019, 12:11

fot. MCKiS Jaworzno

fot. MCKiS Jaworzno

Mnóstwo gości odwiedziło stadion MCKiS przy ul. Moniuszki 95 (Azotania) podczas reaktywowanych Dni Jaworzna w sobotę, 20 lipca.

Pogoda dopisała i tym razem w święto naszego miasta mogło odbyć się bez przeszkód. Rytmy alternatywnego rocka  i reggae porwały publiczność, która bawiła się fantastycznie do późnego wieczora. Organizatorzy, zgodnie z zapowiedzią, zaprosili do Jaworzna gwiazdy, które miały wystąpić 16 czerwca.

W sobotę stadion był pełen. Na imprezę przybyli nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale również goście z wielu miejscowości Śląska i Małopolski. Oprócz rodzin z dziećmi, dla których przewidziano sporo atrakcji jak dmuchane zjeżdżalnie, pojawiło się mnóstwo młodych osób, dla których wybór artystów podczas tegorocznego święta miasta okazał się wyjątkowo trafiony.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Ørganek, który mocno rozgrzał publiczność rockowymi brzmieniami. Po nim zagrał Tymon Tymański, prezentując swoje aranżacje utworów Grzegorza Ciechowskiego oraz własną twórczość. Jako ostatni wystąpił Kamil Bednarek z zespołem. Jego koncert był gratką przede wszystkim dla młodszych słuchaczy. Fantastyczny kontakt z fanami i wyjątkowo energetyczny występ najbardziej rozpoznawanej gwiazdy polskiego reggae poderwały publiczność do świetnej zabawy.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek