Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Koncerty przeniesione na inny termin!

16 czerwca 2019, 16:22

Koncerty przeniesione na inny termin!

Koncerty przeniesione na inny termin!

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i artystów koncerty z drugiego dnia święta miasta zostały odwołane i odbędą się w innym terminie. Pogoda okazała się bezlitosna...

Podczas prób artystów nad stadionem Azotanii przeszła nawałnica, której skutki okazały się jednym z powodów odwołania niedzielnych (16 czerwca) koncertów z okazji Dni Jaworzna. Priorytetem zawsze pozostaje bezpieczeństwo ludzi i ta kwestia jest dla organizatora bezapelacyjnie najważniejsza. Ponieważ prognozy ostrzegają, że burze mogą jeszcze wrócić nad nasze miasto, nie można ryzykować zdrowia uczestników oraz wykonawców.

Sytuacja może smucić, tym bardziej, że wczorajsze fenomenalne koncerty zaostrzyły apetyty na dzisiejsze występy, które również zapowiadały się świetnie. Jednak decyzja organizatora jest ze wszech miar słuszna i podyktowana troską o mieszkańców oraz artystów.

Wiemy też, że Miejskie Centrum Kultury i Sportu pracuje nad tym, żeby zaplanowane na dzisiejsze popołudnie koncerty odbyły się w innym terminie, co w tej sytuacji jest bardzo dobrą wiadomością. O szczegółach na pewno będziemy informować.