Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworznicki Rodzinny Turniej Czytelniczy

6 kwietnia 2018, 09:49

Jaworznicki Rodzinny Turniej Czytelniczy

Jaworznicki Rodzinny Turniej Czytelniczy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do wzięcia udziału w "Jaworznickim Rodzinnym Turnieju Czytelniczym". Zabawa ma na celu zaktywować rodziny, które kochają książki, ale przede wszystkim cenią wartość wspólnie spędzonych chwil podczas czytania.

- Jesteśmy przekonani, że powieści Astrid Lindgren, które Państwu proponujemy jako lekturę obowiązkową, są gwarancją dobrej zabawy, a czas poświęcony na lekturę zbuduje silną więź między dziećmi i ich rodzicami lub dziadkami - mówi Monika Rejdych, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. - Zapraszamy Państwa do naszych placówek po książki: Emil ze Smalandii, Lotta z ulicy Awanturników, Madika z Czerwcowego Wzgórza, Pippi Langstrump i Ronja, córka zbójnika.

W drugim etapie rodziny będą mogły zmierzyć się z testem eliminacyjnym, przygotowanym przez naszych bibliotekarzy. Finał Jaworznickiego rodzinnego turnieju czytelniczego odbędzie się podczas obchodów Dnia Dziecka na jaworznickim rynku.

Warunkiem udziału w "Jaworznickim Rodzinnym Turnieju Czytelniczym" jest wypełnienie Karty Zgłoszeniowej, zapoznanie się z Regulaminem i zastosowanie się do jego postanowień.