Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Koncert zespołu BAiKA

4 kwietnia 2018, 10:43

Koncert zespołu BAiKA

Koncert zespołu BAiKA

Zapraszamy na koncert niezwykłego duetu - Piotra Banacha i Katarzyny Sondej, czyli zespołu BAiKA, który jest świeżo po wydaniu swojej debiutanckiej płyty pt. "Byty zależne", z której utwory - na żywo - już w kwietniu będzie mogła usłyszeć jaworznicka publiczność!

Piotr Banach - tej postaci nie trzeba przedstawiać fanom zespołów takich, jak Hey czy Indios Bravos. Jest on uznanym, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem i tekściarzem.

Kafi, czyli Katarzyna Sondej, to utalentowana wokalistka zespołu StandBY, która swoim niesamowitym głosem i ekspresją zachwyciła Piotra Banacha.

Z poznania tych dwojga powstał zespół BAiKA, a to z kolei zaowocowało debiutancką płytą "Byty zależne", której premiera odbyła się 9 lutego 2018 r. Czternaście autorskich kompozycji, których eklektyczna stylistyka - od rocka po elektronikę - szybko podbiła serca słuchaczy. Teksty grupy BAiKA, wykonywane mocnym i niepokornym wokalem Kafi, stanowią niezwykle przekonujące historie o życiu i wzajemnych relacjach międzyludzkich, w których każdy słuchacz może odnaleźć fragment siebie i swoich doświadczeń.

Koncerty tego niezwykłego duetu są ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, gdyż zespół wozi swoją własną „domową" scenografię, przez co ich występy przywodzą na myśl małe muzyczne spektakle.

Na koncert zapraszamy w piątek - 20 kwietnia - na godz. 19.00 do Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej! Bilety w cenie 25 zł są do nabycia na stronie: http://bilety.mckis.jaw.pl/