Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

PoluZONE znowu w Jaworznie

19 marca 2018, 12:36

PoluZONE znowu w Jaworznie

PoluZONE znowu w Jaworznie

Na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się IV edycja Warsztatów PoluZONE w naszym mieście. Zgłoszenia do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu ruszają we wtorek, 20 marca br.

Warsztaty Muzyczne PoluZONE zostały stworzone z myślą o muzykach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem artystów grających w jednym z najlepiej brzmiących polskich zespołów - Poluzjanci. Od ubiegłego roku warsztaty odbywają się w unikatowej formule. Nowy model warsztatów, oparty jest o pracę w grupie, skoncentrowany na brzmieniach i współbrzmieniach, z jednoczesnym udziałem wszystkich wykładowców i uczestników. Formuła ta sprawdziła się doskonale. W tym roku poszukamy jeszcze głębiej.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w terminie od 29 lipca do 4 sierpnia 2018 r. Organizatorami wydarzenia jest jaworznicka "Fabryka Talentów" we współpracy z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Centrum Kultury w Jaworznie.

Zajęcia prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci - grupy najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadziły nadkomplet publiczności.

Dotychczas adepci sztuki muzycznej mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez poszczególnych członków Zespołu. Ilość zgłoszeń każdorazowo przekraczała założenia organizatorów. PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące Zespół w pełnym składzie: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny, z gościnnym udziałem Damiana Kurasza na gitarze. Stwarza to możliwość kompleksowego rozwoju muzycznego, pełnej wymiany doświadczeń i nauki w niespotykanej dotąd w Polsce formie.

Szereg imprez towarzyszących, takich jak cowieczorne jam sessions na rynku oraz koncert finałowy uczestników PoluZONE stanowi ogólnodostępną strefę warsztatów, będącą bezpłatną atrakcją na wysokim poziomie artystycznym dla mieszkańców Jaworzna i okolic.

Jak zarejestrować się na warsztaty?:

  • wejdź na www.poluzone.pl,
  • przeczytaj regulamin,
  • wypełnij dokładnie zgłoszenie,
  • jego zawartość decyduje o przyjęciu na warsztaty,
  • czekaj na informację zwrotną.