Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Letnia czytelnia w bibliotece

23 maja 2017, 11:52

Na zdjęciu Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Na zdjęciu Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie informuje o otwarciu nowego sezonu letniego, a tym samym kolejnej odsłonie inicjatywy jaką jest Letnia Czytelnia. Do tej pory jaworznicka książnica zapraszała na chwilę relaksu z lekturą - prasy oraz książek, w części zewnętrznej Biblioteki, usytuowanej pod arkadami od strony Rynku. Teraz mieszkańcy mogą poczytać i odpocząć również na tarasie.

- Miłe przyjęcie naszej propozycji, a wręcz jej ogromny sukces spowodował, że postanowiliśmy powiększyć oferowaną Państwu przestrzeń o taras - zachęca Monika Rejdych, dyrektor placówki. - Od maja br., w godzinach od 9.00 do 18.00, osoby szukające wytchnienia i impulsu, by poczuć się jak na długo wyczekiwanych wakacjach, zapraszamy na taras, znajdujący się w Bibliotece Głównej, na II piętrze, gdzie zaaranżowany został klimatyczny zakątek.

Podczas kilku letnich wieczorów, przestrzeń ta zamieni się w scenę, na której młodzi wykonawcy będą mogli zaprezentować swoje artystyczne talenty, w ramach cyklu "Z głową w chmurach".

Obrazek