Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"eM Band" zagra z Ewą Bem

14 października 2016, 08:46

Ewa Bem będzie gwiazdą 4. Zaduszek Jazzowych organizowanych przez Orkiestrę "eM Band" Jaworzno. Dwugodzinny koncert odbędzie się 2 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków o godzinie 19.00. Bilety już w sprzedaży!

Pierwsza dama polskiego jazzu - określenie trafne nie tylko ze względu na umiejętności wokalne, ale i nienaganne maniery estradowe - karierę artystyczną rozpoczęła w 1969 roku w Grupie Bluesowej "Stodoła". Jako solistka zadebiutowała w 1970 roku. Wydała siedem albumów, dzięki którym zdobyła wiele wyróżnień, m.in.: dwa Fryderyki i sześć nagród na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W tegorocznym koncercie wystąpi również Kamil FRANEK Franczak - aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie, wokalista, autor tekstów, uczestnik programu The Voice of Poland. Z eM Band'em związany od czerwca 2015 roku.

Pierwsza edycja Zaduszek Jazzowych zespołu eM Band odbyła się w 2013 roku, a gościem specjalnym był trębacz Kevin Robinson. W kolejnych latach zaproszenie do koncertu przyjęli: Beata Przybytek - posiadająca jeden z najciekawszych jazzowych głosów i Krzysztof Herdzin - polski pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent muzyczny, multiinstrumentalista.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w siedzibie Orkiestry (ul. Inwalidów Wojennych 2) oraz na stronie www.emband.sklep.pl.Więcej informacji pod nr. telefonu: 32 762 91 49.

Obrazek