Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Koncert Kroke i Archetti

10 października 2016, 10:31

Już 23 października w Młodzieżowym Domu Kultury Archetti Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna zagra wraz z zespołem Kroke. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie już w sprzedaży.

Trio Kroke w składzie Tomasz Kukurba - altówka, Jerzy Bawoł - akordeon i Tomasz Lato - kontrabas, to absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie. W roku 2012 z ich współpracy z muzykami Sinfonietty Cracovii, Anną Marią Jopek, Sławkiem Bernym oraz Krzysztofem Herdzinem, powstała płyta "Feelharmony".

Koncert Kroke i Archetti Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna pt. "Feelharmony" odbędzie się w niedzielę, 23 października o godz. 18.00 w nowej sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 2 (na przeciwko budynku Państwowej Szkoły Muzycznej im. G. Bacewicz). Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł do nabycia w Archetti ul. Wiosny Ludów 1, Jaworzno - Jeleń, CK Teatr Sztuk ul. Mickiewicza 2, Jaworzno oraz w cenie 40 zł bezpośrednio w miejscu koncertu na godzinę przed jego rozpoczęciem. Bilety do nabycia również przez internet!