Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Arka Noego na Dzień Dziecka!

3 czerwca 2016, 12:29

Dzisiaj - w piątek, 3 czerwca, o godz. 16:00 - w Hali Widowiskowo - Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie odbędzie się koncert Arki Noego. Wstęp dla dzieci jest bezpłatny! Atrakcje dla najmłodszych odbędą się również w sobotę na płycie jaworznickiego rynku.

Występ Arki Noego, to przede wszystkim ogromna atrakcja i niezwykła frajda dla najmłodszych, ale nie tylko. Także młodzież i dorośli znają piosenki Arki Noego, które niosą ze sobą pozytywny przekaz i wywołują uśmiech u każdego. Żywiołowość i spontaniczność występujących dzieci na scenie bez wątpienia udzieli się także jaworznickiej publiczności.

Zespół Arka Noego powstał w 1999 r., gdy z okazji pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II, na zamówienie TVP1, powstał teledysk do piosenki "Tato". Utwór stał się wielkim przebojem, a twórcy programu "Ziarno" zasugerowali nagranie kolejnych. Nastąpiło olbrzymie zainteresowanie piosenkami i teledyskami, które były emitowane co tydzień w programie. Wkrótce powstała pierwsza płyta "A GU GU", która odniosła ogromny sukces. Arkę Noego prowadzi Robert "Litza" Friedrich" - gitarzysta, kompozytor i autor piosenek. Obecnie występuje w zespole LUXTORPEDA, który w sierpniu ubiegłego roku wystąpił przed jaworznicką publicznością.

Wstęp na koncert dla dzieci jest bezpłatny. Najmłodsi mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Bilety dla dorosłych w cenie 10 zł można nabyć w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 oraz w sklepie muzycznym "Melodia".

Zabawa na Rynku

Ponadto dzieciaki będą miały okazję do świętowania również w sobotę, 4 czerwca na jaworznickim Rynku, gdzie czeka na nie wiele atrakcji. Od godziny 11:00 do godziny 17:00 najmłodsi jaworznianie będą mogli m.in. zobaczyć rewie baniek mydlanych, zrobić sobie zdjęcie z bohaterami bajek, czy też obejrzeć pokazy sztuk walki. Dodatkowo na dzieci czeka malowanie buziek, gry i zabawy, warsztaty i konkursy plastyczne oraz wiele innych niespodzianek.
 

Obrazek