Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Święto Miasta (fotogaleria)

23 czerwca 2015, 08:31

Zdjęcia pochodzą z portalu www.mojejaworzno.pl

Zdjęcia pochodzą z portalu www.mojejaworzno.pl

Konkurs na Potrawę Regionalną, koncerty sław polskiej sceny muzycznej i IV Jaworznicki Rajd Nordic Walking – to tylko niektóre atrakcje związane z  organizacją tegorocznych Dni Jaworzna. Choć pogoda nie dopisała, jaworznianie nie zawiedli uczestnicząc w przygotowanych dla nich imprezach.

Wielbiciele muzycznych brzmień mieli okazję wysłuchać koncertu Krzesimira Dębskiego wraz z „HeFi” Quartet i Orkiestrą Kameralną Miasta Jaworzna „Archetti”, zespołu „Poparzeni Kawą Trzy” oraz występu laureatów Forum Muzycznych Talentów z towarzyszeniem Orkiestry „eM Band”.

Rowery oznakowane

W ramach programu "Tarcza", podczas trwania Dni Jaworzna ruszyła kolejna akcja, której celem jest walka ze złodziejami. Najnowsza kampania polega na specjalnym znakowaniu rowerów, co pozwoli na łatwą identyfikację skradzionych jednośladów i ich zwrot prawowitym właścicielom. W samą sobotę policjanci i strażnicy miejscy oznakowali 54 pojazdy, jednak to nie ostatnia tego typu akcja. Rowery będzie można oznakować również w najbliższym czasie podczas wyścigu rowerów górskich w GEOsferze 27 czerwca i na Komendzie Miejskiej Policji podczas Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków - 2 lipca.

Rodzinna Azotania

Podczas tegorocznych dni miasta, po raz kolejny stadion Azotania zmienił się w wielki plac zabaw dla najmłodszych. Mali jaworznianie mieli okazję skorzystania z warsztatów decoupage, lepienia z gliny, robienia gigantycznych baniek mydlanych czy fantazyjnego wykonywania fryzur. Ponadto dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżali, trampolin i kul wodnych. Dzięki Mobilnemu Parkowi Rozrywki dzieci i dorośli poznawali przez zabawę świat poznawali świat nauki i przyrody. Najmłodsi badali ślady zwierząt na piasku i łowili magnetyczne rybki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek