Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Koncert Noworoczny 2015

5 stycznia 2015, 10:58

Przed nami kolejna odsłona jednej z najbardziej prestiżowych cyklicznych imprez w naszym mieście. W niedzielę - 18 stycznia - już po raz czternasty odbędzie się Koncert Noworoczny. Fani tego wydarzenia ponownie mogą liczyć na dużą dawkę muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu. W programie tradycyjnie usłyszymy najpiękniejsze arie z oper, operetek i musicali oraz pieśni i utwory karnawałowe.

W poprzednich edycjach Koncertu Noworocznego gościliśmy gwiazdy opery i operetki, znane orkiestry filharmoniczne, wspaniałych dyrygentów i osobistości związane z szeroko rozumianą muzyką klasyczną. Na powitanie roku 2015 przygotowany został kolejny niezwykły wieczór muzyczny, w którym wystąpią soliści - Ewa Tracz, Anna Leśniewska i Oskar Jasiński oraz "Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna, w składzie symfonicznym, pod dyrekcją Macieja Tomasiewicza.

Bilety w cenie 55 zł można kupić w kasie Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku, w godz.8.00-20.00.
Istnieje również możliwość zakupu biletów poprzez wpłatę przelewem na konto MCKiS Jaworzno z dopiskiem „Koncert Noworoczny", a następnie odebrania ich w dniu imprezy w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej po okazaniu dowodu wpłaty; nr konta: Bank PeKaO SA o/Jaworzno 24 12 40 1356 1111 0000 2325 0385, w opisie należy podać informację na temat ilości zakupionych biletów, a także wymienić imię i nazwisko kupującego.

Serdecznie zapraszamy!

Koncert z ubiegłego roku można zobaczyć tutaj:

Obrazek